logo_maja
Anna Dobosz - terapeuta dziecięcy, psycholog, pedagog, logopeda...

Ania Dobosz - Mama i Terapeuta

Kiedy zostałam mamą zrozumiałam co to znaczy miłość, co znaczy  kochać bezwarunkowo….

Mam trójkę wspaniałych, dorosłych już dzieci, które są moją dumą i natchnieniem. To dzięki nim się rozwijałam, to ich problemy otwierały przede mną potrzebę kształcenia się i zdobywania wiedzy, choć  praca z dziećmi zawsze była moim powołaniem.

Już po szkole podstawowej zdecydowałam się na naukę w Studium Nauczycielskim, potem ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim pedagogikę, podyplomowa logopedię i liczne kursy i szkolenia.

Od 1992 roku pracuję z dziećmi,  w 2002 roku stworzyłam Poradnię przy ulicy Ryżowej 24b na Warszawskich Włochach.  Tam wraz z Zespołem na przestrzeni 15 lat przyjęliśmy ponad 1500 dzieci z różnymi zaburzeniami rozwoju.

W 2016 roku przeprowadziłam się na Jurę, gdzie w Olsztynie pod Częstochową otworzyłam Centrum Wspomagania Rozwoju  MAJA. Miejsce do którego zapraszamy  Rodziny na Wakacyjne Turnusy Terapeutyczne.

Moje doświadczenie i wiedza dają mi możliwość szybkiej i skutecznej pomocy rodzicom dzieci z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, emocjonalnego i społecznego.

Wystarczy tak niewiele, by tak wiele zmienić.