logo_maja
Anna Dobosz - terapeuta dziecięcy, psycholog, pedagog, logopeda...

Ania Dobosz - Mama i Terapeuta

Dyrektor Centrum Wspomagania Rozwoju MAJAv

Kiedy zostałam mamą zrozumiałam, co to znaczy kochać bezwarunkowo, czym jest miłość...

Mam trójkę wspaniałych, dorosłych już dzieci, które są moją dumą i natchnieniem. To dzięki nim się rozwijałam, to ich problemy otwierały przede mną potrzebę kształcenia się i zdobywania wiedzy. Choć praca z dziećmi zawsze była moim powołaniem.

Już po szkole podstawowej zdecydowałam się na naukę w Studium Nauczycielskim, następnie ukończyłam pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim, kolejno skończyłam podyplomową logopedię, liczne kursy i szkolenia.

Od 1992 roku pracuję z dziećmi. W 2002 roku stworzyłam Poradnię przy ulicy Ryżowej 24b na warszawskich Włochach. Tam wraz z Zespołem na przestrzeni 15 lat przyjęliśmy ponad 1500 dzieci z różnymi zaburzeniami rozwoju.

W 2016 roku przeprowadziłam się na Jurę, gdzie w Olsztynie pod Częstochową otworzyłam Centrum Wspomagania Rozwoju MAJA. Miejsce, do którego zapraszamy rodziny na Wakacyjne Turnusy Terapeutyczne.

Moje doświadczenie i wiedza dają mi możliwość szybkiej i skutecznej pomocy rodzicom dzieci z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, emocjonalnego i społecznego.
Wystarczy tak niewiele, by tak wiele zmienić.