Magdalena Michalak

Magdalena Michalak

Logopeda

Ukończyła studia licencjackie w kierunku surdopedagogiki na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz studia magisterskie na kierunku logopedia. W tym czasie odbyła wiele praktyk, na których współpracowała z dziećmi od 2-go do 15-go roku życia. Posługuje się językiem migowym, którym komunikują się osoby niesłyszące.

Jako surdopedagog zgłębiła tajniki implantowania aparatów słuchowych oraz systemu wspierającego słyszenie tzw. systemu FM.  Ponieważ surdopedagogika jest ściśle powiązana z logopedią, będąc na studiach licencjackich postanowiła poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Odbyła również liczne praktyki w gabinetach i przedszkolach jako logopeda. Przez 3 lata pracowała jednocześnie jako wychowawca grupy przedszkolnej i jako logopeda.

"Każde dziecko, z którym pracuje traktuję jak swoje własne i dążę do tego, by jak najlepiej się nim zatroszczyć. Uważam, że to nie tylko ja dbam o właściwy rozwój dzieci, ale w dużym stopniu to dzięki nim poszerzam swoją wiedzę i zwiększam doświadczenie.

Jako specjalista w dziedzinie logopedii cieszę się z każdego sukcesu moich podopiecznych. Radość dziecka, wdzięczność rodziców oraz efekty prowadzonych ćwiczeń są dla mnie motywacją do dalszej pracy oraz poszerzania swoich kompetencji, by móc w coraz lepszy sposób wspierać prawidłowy rozwój dziecka"

Przyjmuje w poradni Maja w Olsztynie koło Częstochowy