Pobierz i wypełnij formularz
Umów się na wizytę
Logopeda


Terapia logopedyczna to nie tylko praca nad prawidłową wymową, ale także nauka prawidłowego komunikowania się ze światem, połykania, oddychania, jedzenia, słuchania.

Należy pamiętać, że każdy człowiek rozwija się we własnym, swoistym tempie, nie należy panikować, ale gdy tylko zauważymy zachowanie, które nas niepokoi należy je konsultować! Im wcześniej rozpoczniemy pracę nad pewnym problemem tym lepsze i szybsze efekty osiągniemy.

Warto pamiętać, że im dłużej występuje dany problem, tym trudniej jest z nim później walczyć, ale nigdy nie ma złego czasu na pierwszą wizytę u logopedy – przyjmujemy pacjentów od pierwszych dni ich życia

Więcej

Fizjoterapia

Do fizjoterapeuty warto wybrać się z dzieckiem z kilku powodów. Maluszek, szczególnie do 3 roku życia, aby się rozwijał prawidłowo, potrzebuje właściwej stymulacji. Specjalista może podpowiedzieć w jaki sposób pielęgnować niemowlę aby uniknąć nieprawidłowości w rozwoju, nauczy na co zwracać uwagę przy przewijaniu, przebieraniu czy noszeniu malucha. Podpowie jak rozpoznawać właściwy moment osiągnięcia kamieni milowych w rozwoju dziecka i jak działać aby wspomóc te osiągnięcia. U starszych dzieci pokaże jak właściwie je stymulować i jakie proponować zabawy, aby zapewnić mu optymalny rozwój.

Więcej
Fiki Miki masażyki

To nasza oferta zajęć indywidualnych z fizjoterapeutą i terapeutą si dla najmłodszych dzieci w wieku od 3 miesięcy do 1,5 roku. Są to zabawy dotykowo-ruchowe wspierające rozwój sensomotoryczny maluszków.

Zajęcia prowadzone są na specjalnie przystosowanej sali do integracji sensorycznej. Terapeuta pokazuje rodzicom prawidłowy sposób pielęgnacji niemowlęcia, podnoszenia, przenoszenia a także zabaw rozwijających sferę sensoryczną i motoryczną dziecka.

Więcej
Konsultacje ogólnorozwojowe

Konsultacje ogólnorozwojowe to oferta dla rodziców dzieci do 3 roku życia.

Zapraszamy na spotkanie rodziców z dzieckiem.

Konsultacje prowadzi dwóch terapeutów (fizjoterapeuta, pedagog, terapeuta integracji sensorycznej i logopeda, pedagog, terapeuta wyższych funkcji słuchowych i integracji bilateralnej). Podczas konsultacji uzupełniony zostanie wywiad z rodzicami, obserwacja i badanie dziecka pod kątem psychoruchowym.

Więcej

Ciekawostka

Scroll to Top
Przewiń do góry
Skip to content