Terapia on-line

Maja

Rozpoczynamy terapie on-line!

W związku z trudną sytuacją spowodowaną epidemią wprowadziliśmy terapie on-line.
Zapraszamy na spotkania z psychologami, logopedami, terapeutą zaburzeń wyższych funkcji słuchowych oraz terapeutami SI/fizjoterapii.

Rejestracja do terapii on-line prowadzona jest na dotychczasowych warunkach (przez kontakt telefoniczny lub mailowy z recepcją naszego Centrum) lub samodzielnego zapisu w naszym kalendarzu (prawy, górny róg strony), który „Cię poprowadzi” w rejestracji.
Do prowadzenia terapii on-line potrzebny będzie komputer/smartfon z dostępem do Internetu oraz zainstalowany komunikator: Messenger lub Skype (przy zajęciach SI zalecamy Messenger ze względu na lepszą jakość obrazu w trakcie ruchu dziecka).
Po zapisaniu się na terapię otrzymują Państwo mail/sms z danymi dostępowymi i potwierdzeniem dnia i godziny sesji z wybranym terapeutą. Pacjenci nowi są zobowiązani opłacić zajęcia przed ich rozpoczęciem (dotyczy nowych pacjentów lub będących pod opieką Centrum, którzy nie mają opłaconych zajęć).
W wyznaczonym terminie kontaktujecie się z terapeutą przez wybrany komunikator i to wszystko
W przypadku zajęć integracji sensorycznej sesję poprzedza krótki kontakt ze swoim terapeutą SI, żeby omówić aktualny stan dziecka i dać możliwość przygotowania odpowiedniego planu zajęć przez terapeutę. Przed zajęciami otrzymacie Państwo informację jak przygotować się do terapii (ilość miejsca, ustawienie kamerki, pomoce do zajęć – proszę pamiętać, że pracować będziemy na tym, co macie Państwo w domu) oraz potwierdzenie dnia, godziny sesji oraz danych dostępowych. Po zakończonej sesji otrzymają Państwo od terapeuty zalecenia do pracy i propozycje prostych ćwiczeń z wykorzystaniem domowych sprzętów.

Nowi Pacjenci!
W przypadku nowego Pacjenta, terapię rozpoczynamy od konsultacji on-line z Anią Dobosz, po której ustalany jest wybór terapeuty oraz program terapii. Przed konsultacją prześlemy odpowiednie kwestionariusze do wypełnienia. Wypełniony i odesłany kwestionariusz jest niezbędny do przeprowadzenia konsultacji.
Konsultacja/terapia musi być opłacona przed jej rozpoczęciem (wpływ na konto lub przesłanie potwierdzenia przelewu np. wraz z odesłanym kwestionariuszem ).

Szkoda czasu, bo nie działa w aktualnych warunkach na korzyść naszą i naszych dzieci. Zaczynajmy.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją +48 602 191 687 lub recepcja@majawcentrum.pl (rekomendujemy kontakt mailowy, słowo pisane nie umyka)